راهنمای سايت

پرسش و پاسخ ها

خرید از زمرد گشت بسیار ساده میباشد. شما با انتخاب بلیط یا خدمات مورد نظر خود (رزرو هتل / تور و...) به فرم سفارش منتقل میشوید و سپس با هدایت به درگاه بانکی (ملت و سامان)، قادر خواهید بود تا با تمام کارت های عضو شتاب و در صورت داشتن امکان خرید اینترنتی (رمز دوم) خرید خود را در زمرد گشت انجام دهید. تمامی فعالیت های شما در سایت زمرد گشت به صورت امن (همراه گواهینامه های امنیتی لازم) انجام میشود و امنیت شما به طور کامل در نظر گرفته شده است.

شما در زمرد گشت به دو صورت میتوانید خرید انجام دهید، در حالت اول به صورت مهمان و در حالت دوم به صورت کاربر عضو سایت. کاربران عضو شده از مزیت هایی بهره مند هستند از جمله: امکان استفاده از تخفیف های ویژه کاربری، دسترسی به آرشیو خرید، دسترسی به تراکنش های بانکی در سایت، دارای شارژ و کیف پول آنلاین (حساب اعتباری در سایت)، امکان کنسلی و استرداد نقدی یا اعتباری به صورت آنلاین، خرید سریع تر با استفاده از اطلاعات ثبت شده از پیش و... در مجموع پیشنهاد زمرد گشت برای کاربران همراه عضویت در سایت به منظور استفاده از مزایا و همچنین خرید مطمئن تر و آسان تر شما میباشد.

پس از رزرو و سفارش هر کدام از خدمات مورد نظر شما، بلافاصله مشخصات رزرو انجام شده (بعنوان مثال بلیط هواپیما یا کد رزرو هتل و غیره...) برای شما به صورت آنی در سایت نمایش پیدا میکند که میتوانید آنها را ذخیره یا پرینت بگیرید. همچنین برای سهولت بیشتر همزمان یه نسخه از اطلاعات خدمات خریداری شده برای شما به صورت ایمیل و همچنین پیامک ارسال خواهد شد.

در صورتی که کاربر عضو سایت باشید با مراجعه به پنل کاربری خود میتوانید خرید ها و تراکنش های خود را پیگیری کنید و چنانچه کاربر مهمان هستید جهت پیگیری خرید خود با پشتیبان مورد نظر تماس بگیرید. مراجعه شود به صفحه "تماس با ما" و با شماره واحد پشتیبانی مورد نظر تماس بگیرید.

دسترسی به آرشیو خرید ها فقط برای کاربران عضو سایت مقدور میباشد.

در صورتی که نیاز به ارسال مدارک باشد (در بحث صدور ویزا، خرید تور و غیره) مدارک خود را برای ایمیل info@zomorodgasht.com ارسال کنید و سپس پشتیبان بخش مربوطه ها مطلع سازید.

وب سایت زمرد گشت دارای تمامی مجوز ها و مدارک مورد نیاز از مراجع ذی صلاح میباشد. برند زمرد گشت تحت کنترل شرکت گلستان گشت زمرد در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی کشور ثبت شده و همچنین این وب سایت دارای نماد الکترونیک دو ستاره از وزرات صنعت و معدن میباشد که نشانگر نظارت مستمر مسئولان مربوطه است.

هر کاربر عضو سایت دارای یک حساب اعتباری در سایت میباشد که میتواند با این شارژ (اعتبار حساب) اقدام به خرید از سایت کند.